Трекінг

Пройшов і не помітив

Тут нічого складного немає, майже як по парку прогулятись. Навантаження за день компенсується або малим кілометражем, або ходом без рюкзака, або невеликим набором висоти. Буває, що всі ці три бонуси випадають одночасно і на один день. Оце свято! - скажете ви. Хто не знає, чи підходять вам походеньки, як формат відпочинку - чудова нагода перевірити саме в такому, лайтовому поході! Зазвичай це кілометраж до 10 км за день і максимальний набір висоти до 600 метрів.

Юніор

«Мене в походи більше не записувать!» - можна іноді почути від наших улюблених друзів десь на підйомі на гору Близниця або Піп Іван. Приїхавши додому, відчиствши футболку від чорничних плям, починають записуватись у наступні пригоди. Та відкинемо емоції - середня складність - це, коли ти відчуваєш, що не за йогуртом в АТБ вибіг. Буває нелегко, буває захопливо, буває надемоційно. Тут є і радіалки(вихід без рюкзаків), і рюкзак за плечима з набором висоти до 800 м. Відпочинок і смачна кухня зроблять своє діло. Крепатура тут буває вкрай рідко. Хоча і кілометраж за день може бути до 15 км.

Олімпієць

Хто більше 16 км за день? А якщо додати перепад висоти близько 1000 м, можна сміливо долучати себе до олімпійських резервів. Насправді, рецепт вдалих походеньок простий: вчасно відпочиваючи, пити воду, не нехтувати їжею. Влаштувати собі дієту - не найкраще рішення. Обрати походеньки з не найлегших - це перевірити себе, на щось подивитись інакше і обов‘язково повернутись з гір трошки іншим. Ще більше закоханим у пригоди.