Що там як?

Щось на своєму між туристом і Лисицею: ⁃ Записуйте мене! Записали? А тепер розказуйте, куди їхати… ⁃ Їдете в Івано-Франківськ. На залізничний вокзал. Потягом, автобусом, велосипедом чи самокатом, головне - бути там до 8-9 ранку в день старту. ⁃ А якщо я на вєртальоті о 6 ранку прибуду? ⁃ То залишайте вєртальот на парковці з охороною поруч з нашим домом по улиці Івасюка і заходьте на каву. ⁃ А коли закінчується ваша екскурсія? ⁃ Як сказала Ліна Костенко: «Кожен фініш, це - по суті, старт». Стартувати додому плануйте після 18:00 в день фінішу. Потягом чи вєртальотом. ⁃ Зрозуміло. Хотів зателефонувати, а у вас все відключене. ⁃ Проте ми майже цілодобово на зв’язку в інстаграм і телеграм +380970950227. Якщо є нестримне бажання на балачки - напишіть номер телефону і час, коли зручно говорити. Ми зробимо «Альо, це Лисиця, з задоволенням поспілкуємось» ⁃ Поняв. Записуйте! ⁃ Поки думаєте, до розумних чи красивих, ознайомтесь з детальними умовами бронювання «Меню»-«Цікавинки»-«Бронювання» ⁃ А якщо я ще влітку забронюю зимовий похід, звідки мені дізнатися, брати в похід шубу чи ні… ⁃ Нема біди! Після передплати залітаємо в спільний чат телеграм, де максимально дбайливо збираємо на походеньки. По списку речей, відповідному до сезону. ⁃ О круто! У мене якраз є крутецький пуховік від АБІБАСА і угі від УГГ. Вигуляю в Карпатах! ⁃ Оце краще залиште до інших урочистостей. А Лисиця порадить взяти те, що буде в радість і комфорт. ⁃ Пишіть! Побіг заводити вєртальот!

1 день

Чим раніше зустрічаємось в Івано-Франківську (бажано прибувати до 9 ранку, а ще краще до 7-8) і замовним трансфером їдемо в Верховину – гуцульську столицю. Поселення в садибі і вихід в той же день на Довбушеві Комори. Заселяємось, обідаємо, робимо з собою ще пару бутіків, по яблучку, і на старт. Трошки під'їжджаємо замовним трансфером, щоб зайве по селу не йти. Комори - Це скелі посеред лісу, де переховувався і ховав нажите відомий ватажок опришків. За бажанням можна пройти і до гори Синиці, звідки відкривається ідеальний вид для панорамного фото. Комори не плутати зі скелями в Яремче і островами в Індійському океані)) Ходу на день 8 км, набір висоти 500 м. Рівень - вигулятись. (В інстаграм в закріпленому дописі для Галі розповідаємо, що там по навантаженню) А вечір закриють хедлайнери - вареники від пані Марії. Хороше завершення дня.

2 день

Під’їжджаємо до села Красник, звідки виходимо на хребет Кострич. Походеньки займуть близько 5 годин, 10 км ходу і 500 метрів набору висоти. Якщо пощастить з погодою, побачимо Чорногірський хребет у всій красі! Найбільший гірський масив України. Фотографуємось, ловимо момент. Щоб краще вловити - не забудьте термос з чаєм. Повертаємось в Верховину до будиночку, робимо перекус, збираємось і вирушаємо в сторону Івано-Франківська. Вийти в Ворохті можна, якщо берете квиточок додому звідти. Назад потяги дивіться на після 17:00 з Франківська і на після 16:00 можна дивитись з Ворохти. Це будуть класні вихідні, приєднуйся, друже!

Речі з собою

🔘Взуття основне трекінгове або кросівки з рефленою підошвою 🔘Змінне домашнє взуття 🔘Шкарпетки 🔘Трусіля 🔘Футболка 🔘Флісова кофта 🔘Штани трекінгові або спортивні 🔘Мембранна куртка або вітровка 🔘Шапка легка, кепка або баф 🔘Перчатки легкі 🔘Рюкзак об'єм 20-30л 🔘Термос 🔘окуляри від сонця, крем від засмаги 🔘Паспорт, дітям свідоцтво 🔘Особисті лікі (загальна аптечка в інструктора) 🔘Дві пластикові пляшки 0,5 або одна 0,75 🔘Засоби гігієни (зубна паста і щітка, мило) 🔘Рушник краще з мікрофібри. 🔘Гроші 🔘Павербанк 🔘Трекінгові палки (оренда у 🦊 30 гривень день)

У вартість включено:

-послуги інструктора -харчування -проживання в садибі -трансфер по маршруту

Окремо

-трансфер Івано-Франківськ-Верховина і зворотньо (орієнтовно 340 гривень в одну сторону) -оренда особистого спорядження, якщо є бажання, можна замовити у нас За день оренди *Трек палки 30 гривень *Бахіли 40 гривень *Ліхтарик налобний 20 гривень

Найближчі походеньки

5 Коментарiв
Залиш коментар, друже!