Що там як?

Похід Чорногірським хребтом взимку - хто вже в темі зимових пригод! Ця історія буде тримати довго! Якщо ніколи не були на зимових походеньках, то починати з цього маршруту - не найкраща ідея. Оберіть походеньки з проживанням в будиночку або недовгий похід з наметами. Лисиця просить збиратись максимально ретельно, тимпаче, завжди в цьому допомагаємо. Якщо погода сприятиме, буде супер і пройдемо по запланованому маршруту, якщо ні - рішення подальших дій за інструктором. І не наполягайте на зворотньому)) Для таких походеньок напередодні з групою влаштовуємо онлайн збори і всі питання-відповіді наживо, підготовка як має бути. В день старту зустріч в Івано-Франківську на залізничному вокзалі до 8-9 ранку. Чим раніше стартанем, тим краще. Якщо виїзд групи запланований на 8 ранку(по останньому прибуваючому), а особисто ваше прибуття, наприклад, о 4, Лисиця запрошує до себе на каву.

1 день

Зустрілись на залізничному вокзалі Івано-Франківська, обійнялись, познайомились (чи в зворотньому порядку) і рушаємо до точки старту - в с. Козьмещик. Задача на сьогодні - звикнути до краєвидів, чистого повітря і набрати 700 метрів висоти. Пройти 7 км. До полонини Головческа. Знайдемо затишний куточок під Петросом, який максимально захищений від вітру. Ставимо табір. Вечеряємо, проходимо інструктаж по сходженню на Петрос. Налаштовуємо кішки. Добраніч.

2 день

Сходження на Петрос, товариство. Справа серйозна, але неймовірно цікава! Рюкзаки залишаємо в колибі або на перемичці, з собою в штурмовий маленький рюкзачок кішки, воду, додаткові рукавички, баф і ще пару дрібничок, і пішли. Маячок, як і по всіх маршрутах: якщо штормить, якщо рятувальники закликають не виходити у високогір'я, якщо це небезпечно для життя, інструктор в праві і зобов'язаний змінити маршрут на більш безпечний для команди. Потім відгуками "не повів, куди обіцяв" хоч весь інстаграм нам запишіть, аби ви повернулись цілими і здоровими додому. Так от, сподіваємось на прихильність погоди і вже уявили себе на висоті 2020. Набрати нам треба буде 500 метрів, ходу до вершини 1,9 км, вниз так само, висоту скидаємо. Вдягаємо основні рюкзачки і переходимо ближче до Говерли - 4 км майже по рівній місцевості. На перемичці є туристичний притулок. Він без опалення, за бажанням можна буде ночувати всередині на дерев'яних настилах. А можна і поставити намет. Загально на день 8 км з перепадом висоти 500 метрів.

3 день

Найвища. 2061. По рюкзаках і 2,8 км до вершини з набором висоти 500 метрів. Що далі - інструктор дивиться по погоді - яку ще відстань пройдемо по хребту. Все залежить від подальшого прогнозу. Можемо дозволити собі стати десь біля озера Несамовитого чи візьмемо ще кілометри в сторону Піп Івана Чорногірського. День буде на рівень "вжохатись", як ви любите))

4 день

В залежності від вчорашнього дня, сьогодні заходимо під Піп Іван або на Піп Іван. Проте відомий таймінг по обіду: коли захочете, тоді і зробимо)) Загально перепади висоти по хребту вже незначні і на вершину ПІЧ треба набрати 300 метрів. Це як два рази присісти і один раз підстрибнути. Але знову ж, складність вирішить і погода.

5 день

Через гору Смотрич спускаємось вниз, в село Дземброня, командо! А можливо, ми частину цього шляху зробили ще вчора, спустившись на ночівлю в притулок Смотрич. Квиточки додому після саме цього походу на після 20:00, будь ласка. Мати запас часу на спуску- важливо. Запис і питаннячка в дірект або телеграм, 0970950227, готуємось ретельно, слухаємо уважненько Лисиччині поради, пʼємо воду вчасно. Обійняли.

Що по речах і спорядженню?

🔘Взуття основне зимове, (добре підходять двошарові, мембрана, протектор, ранти), 🔘Змінне взуття необов’язково 🔘Шкарпетки термо тонкі і товсті, шерстяні 🔘Трусіля 🔘Спальний комплект термобілизни по бажанню 🔘Термобілизна 🔘Флісова кофта (краще дві не товсті, що зручно сиділа одна на другій) 🔘Штани трекінгові ходові що в діваються на термобілизну, мембранні самоскиди (можна лижні). 🔘Пухова куртка товста 🔘Мембранна куртка, (лижна) 🔘Шапка 🔘Баф зимовий, баф літній, балаклава 🔘Рукавички на флісі (під час походу знімаємо в крайньому випадку, зимові водонепроникні (лижні, варішки щоб з легкістю вдівались по верх флісових), однослойні мембранні варішки 🔘Рюкзак 55-100 л. (в залежності від об’єму особистого спорядження) 🔘Маска лижна, окуляри 🔘Термос об’ємом від 0,750 🔘Паспорт 🔘Особисті лікі (загальна аптечка в інструктора) 🔘Дві пластикові пляшки 0,750 або одна на 1,5 🔘Особистий посуд - не скло 🔘Туалетний папір, вологі серветки 🔘Засоби гігієни (зубна паста і щітка, мило) все має бути маленьке 🔘Рушник краще з мікрофібри. 🔘Гроші 🔘Павербанк 🔘Підпопник Спорядження: -рюкзак туристичний з кріпленням на поясі від 55 літрів і більше в залежності від об'єму спорядження і речей -рюкзачок 20-30 л для радіалки або можна і великим скористатись -намет двослойний з юбкою (зимовий) -спальник на температуру комфорту від -5 і нижче -Каремат трьохслойний або r-value від 4 -трекінгові палки -ліхтарик налобний -бахіли -снігоступи -кішки

Нагадування:

- особисте спорядження учасник походу несе самостійно - залишити вільне місце в рюкзаку об'ємом як коробка з-під взуття для їжі, яку роздамо на старті - все може бути мокрим - спальник має залишатись сухим. Гермомішок або пакет АТБ чудово з цим впораються - туалєтка Обухівська - атрибут кожного поважаючого себе туриста)) - точний час старту - коли отримуємо анкети від всіх учасників походу, за 2-3 дні до старту

У вартість включено:

-послуги інструктора -загальне спорядження: лопата, котли, пальники, газові балони -прохід в заповідну зону -харчування, з собою додатково нічого не треба -1 ночівля в притулку Смотрич по ситуації

Окремо

-трансфер Івано-Франківськ - точка старту і зворотньо до Франківська (Орієнтовно 400 гривень в одну сторону) -оренда особистого спорядження, якщо немає свого Послуга оренди від Лисиці за день: -місце в наметі 35 -каремат 20 гривень -рюкзак 80 -трек палки 30 -снігоступи 100 -кішки 100 -бахіли 25 -ліхтарик налобний 20

Найближчі походеньки

03.02.25 - 07.02.25 понеділок - п’ятниця
Чорногірський хребет - двохтисячники України
Яна Міщук
Вільних місць - 0
7000
Тиць на опис
5 Коментарiв
Залиш коментар, друже!